Biz Kimiz?

Şirketimiz, Nurpar Ltd. Şti olarak 1979 yılından beri traktör yedek parçaları sektörüne hizmet etmektedir. Traktör yedek parça piyasasına daha iyi hizmet edebilmek için 2009 senesinde Bolkar Ltd. Şti. adında yeni bir şirket daha kurduk. Bu şirketimiz de Nurpar gibi aynı alanda ve merkezde faaliyetlerine devam etmektedir.

Başak, Steyr, Erkunt ve Massey Ferguson gibi birçok değişik marka ve model traktörlere ait çok çeşitli yedek parçaları müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Dünyanın birçok ülkesine de ihracatımız bulunmaktadır. Kendi tescilli markamız olan Winpart adı altında çok çeşitli yedek parçaları stoklarımızda bulundurmaktayız. Winpart markamız tüm Türkiye’de ve dünyada traktör yedek parça piyasasında kalitesi ve uygun fiyatlarıyla tanınmaktadır. Şirketimizin ana iştigal konusu: kendi markamız adı altında parçalanın üretiminin organize edilmesi, ülkenin dört bir yanına yayılmış 300’ü aşkın satış noktasıyla iç piyasa satış ağı ile yurtiçine hizmet, ayrıca çeşitli ülkelerden ithalat ve çeşitli ülkelere ihracattır. Bolkar olarak stoklarımızda çok çeşitli yedek parça bulunmaktadır. Şirketimiz; 2.000 m2’yi aşan bir komplekste faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz; otomotiv piyasasında tanınmış ve kalitesi herkes tarafından bilinen birçok imalatçının kendi alanında Türkiye bayiliğini yapmaktadır. Federal Mogul, Şahin Yatak, Grammer Koltuk, Valeo, Genmot, Supsan bu firmalardan bazılarıdır. Firmamız periyodik olarak profesyonel yedek parça satış ekibi ile müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmektedir.

Şirketimizin temel amacı; ortak olarak gördüğümüz yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize en iyi kalite ürünleri uygun fiyatla zamanında teslim ederek kusursuz hizmet sunmak ve bunların sonucu olarak da müşteri memnuniyetini devamlı hale getirmektir.